Stok Kodu
Marka
39.715,20 TL
DLAB MS10-H500-Pro Package Isıtıcılı Manyetik Karıştırıcı
Temel Özellikler
Büyük hacim: Güçlü manyetik karıştırma ile 10 inçlik sıcak plaka üzerinde 30L'ye kadar sıvı
Cam seramik çalışma plakası, kimyasallara karşı mükemmel direnç ve en verimli ısı transferi sağlar
100 ~ 1500rpm dijital hız kontrolü
Maksimum ısıtma plakası sıcaklığı 500°C
Veri konektörü: SD kart ayrıca cihazın çalışan verilerini gerçek zamanlı olarak kaydeder.
Zamanlama fonksiyonu: Enstrümanın çalışma süresi ayarlanabilir.
Özellikler
MS10-H500-Pro
Çalışma plakası Boyut [G x D]
254x254mm(10 inç)
Çalışma plakası malzemesi
Cam seramik
Motor tipi
Fırçasız DC motor
Karıştırma pozisyonları
1
Maksimum karıştırma miktarı, [H2O]
30L
Maksimum manyetik çubuk [uzunluk]
80mm
Hız sınırı
100-1500rpm çözünürlük±1rpm
Hız, zaman, sıcaklık göstergesi
LCD
Zamanlayıcı işlevi
1dk-99s59dk
Isıtma sıcaklığı aralığı
Oda Sıcaklığı.-500°C, artış1°C
Sıcaklık kontrol doğruluğu
±1 °C (<100°C)±1%(>100°C)
Aşırı ısınma koruması
540°C
Sıcaklık görüntüleme doğruluğu
±0.1°C
Dış sıcaklık sensörü
PT1000(±0.2°C)
"Sıcak" uyarısı
50 °C
Veri bağlayıcı
Hafıza kartı
Koruma sınıfı
IP21
Güç
1400W
Isıtma çıkışı
1350W
Gerilim Frekansı
100-120/200-240V 50/60Hz
Boyut [GxDxY]
328x424x138mm
Ağırlık
7.18kg
İzin verilen ortam sıcaklığı ve nemi
5-40°C%80RH