Precisa ES 12200D Endüstriyel Terazi 12200g / 0,1g
Stok Kodu
ES12200D
Kategori
Marka
0,00 TL
Precisa ES 12200D 12200g / 0,1g Tam Otomatik Kalibrasyonlu Endüstriyel Terazi
Genel Özellikler
 Kolay Alfanumerik Veri Girişi
 PC ve Printer Bağlantısı İçin RS232 Arayüzü
 USB Bağlantı Noktası
 Hırsızlığa Karşı Şifre ve Mekanik Koruma
 Direkt Dara Girişi (Manuel) veya Direkt Referans Ağırlık Girişi
 Zaman Ayarı (Çıktı ve Otomatik Kalibrasyon)
 Ölçüm İstatistikleri
 Hesaplama Programı
 Hayvan Tartımı
 Yoğunluk Tayini
 Kontrol İçin Tartma (+/-)
 Serbest Birim Dönüştürme, Alan Dönüştürme
 Dinamik Fark Tartımı
 Kayıt Fonksiyonu
 Minimum Numune Tartımı
 Otomatik Tekrarlanabilir Testi
 Pipet Kalibrasyon ve Evaporasyon Ağzı
Teknik Özellikler
Kapasite
12200 gr
Hassasiyet
0,1 gr
Tekrarlanabilirlik
0,1 gr
Doğrusallık
0,15 gr
Kefe Ölçüsü
200 x 200 mm
Ölçüm Sonuç Süresi
2sn
Ölçüm Birimleri
Gr, Mg, Ozt, Lb, Tael vb
Kalibrasyon Tipi
Full Otomatik Kalibrasyon Sistemi
Ekran
LCD
Cihaz Ölçüler
240 x 360 x 91mm
Fanus Ölçüleri
140mm Çap x 230 mm Uzunluk