Precisa XB 220A SCS Analitik Terazi 220g / 0,0001g (0,1mg)
Stok Kodu
XB220ASCS
Kategori
Marka
0,00 TL
Precisa XB 220A SCS Model teraziler Laboratuvarınızın temel ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılayabilmeleri için üretildi. Hassasiyet, teknoloji, yüksek kalitede tasarımı ile Precisa’nın İsviçre kalitesi ürünü XB Seri terazileri, basit, sağlam ve uzun ömürlü olarak ön plana çıkıyor.
Genel Özellikler:
Tamamı Metal Gövde
80mm Geniş Paslanmaz Çelik Pan
Tam Otomatik Zaman Ayarlı ve Isı Duyarlı Kalibrasyon
Tarih ve Saat Fonksiyonu
Yüksek Parlaklıkta, Geniş Görüş Açılı ve Yeşil Renkli Fluorescent Ekran
RS232-9P Bilgisayar ve Yazıcı Bağlantısı
Miligram, Gram ve Diğer Birimlerde Tartım Modu
Aşırı Yük ve Yüksek Voltaj Koruması
Otomasyon Yazılımlarına ve Diğer Çevre Bağlantılara Uygunluk
Teknik Özellikler
Kapasite
220 gr
Hassasiyet
0,0001 gr / 0,1 mg
Dara Alanı
220 g
Doğrusallık ±
0,2 mg
Cevap Süresi
10 sn
Ekran Tipi
FLD & LCD
Ebat W/D/H
210 x 340 x 345 mm
Kefe Yapısı
Cr-Ni Paslanmaz 80 mm dairesel
Kalibrasyon Tipi
Tam otomatik, dahili zaman ayarlı kalibrasyon
Rüzgarlık
260 mm, 3 Farklı yönden sürgülü ve kapaklı
Net ağırlık
6,9 kg
Precisa XB 22A SCS
Mail: info@cihazmarketi.com
Precisa tüm modeller.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Precisa XB 220A SCS Analitik Terazi 220g / 0,0001g (0,1mg) Precisa XB 220A SCS İsviçre Menşeili ve Yüksek Kaliteli Analitik Terazi, Laboratuvar ve Üretim Alanları için Uygun Fiyat Seçenekleri ile CihazMarketi'nde... XB220ASCS