Nükleik Asit Arıtma Sistemi Allsheng Auto-Pure16A
Stok Kodu
AUTO-PURE16A
Marka
Garanti Süresi
24 Ay
0,00 TL
Auto-Pure16A  temelinde geliştirilmiş, minyatürleştirilmiş bir manyetik boncuk yöntemi nükleik asit ekstraksiyonu ve saflaştırma aracıdır. Auto-pure16A aynı anda en fazla 16 numune kabul edebilir, maksimum numune hacmi 1ml'dir.
Operasyonel Avantajlar
1. 4.3 inç dokunmatik ekran, kullanımı kolay.
2. Sıcaklık ve protokoller, farklı reaktif gereksinimlerine göre düzenlenebilir ve kaydedilebilir.
3. Kısa çalışma süresi: Çalıştırma başına 15 ~ 40 dakika.
4. Düşük manyetik boncuk kaybı ve sonuçların iyi tekrarlanabilirliği ile yüksek nükleik asit verimi.
5. UV dezenfeksiyonu, çapraz kontaminasyonu önleyin.
6. Farklı manyetik boncuk ekstraksiyon reaktiflerine uygulanabilen açık sistem.
7. Sistemi mobil cihaz üzerinden gerçek zamanlı olarak izleyebilen APP yazılımı (Android sistemi).
8. PC yazılımını kullanarak, kullanıcı makineyi kolayca çalıştırabilir.
11. Küçük hacimli, sahada ekstraksiyon için uygun.
Teknik Özellikler
Otomatik Saf 16A
Çıktı
1~16
İşlem hacmi
50 ~ 1000ul
Toplama verimliliği
>% 95
Manyetik çubuk numarası
16
Arıtma doğruluğu
100 kopya örnek pozitif oranı>% 95
istikrar
CV <% 5
Plaka türleri
96 Deepwell plakası
Lizis tüpü için iyileşme
Ortam sıcaklığı ~ 120 ° C
Elüsyon tüpü için ısıtma
Ortam sıcaklığı ~ 120 ° C
Operasyon
4,3 inç renkli dokunmatik ekran
Ekstraksiyon adımları
Lizis, Numune bağlama, Yıkama ve elüsyon
Depolama kapasitesi
100'den fazla program
Kirlilik kontrolü
UV ışığı
Aydınlatma
Evet
Uzantı arayüzü
4 standart USB bağlantı noktası, dahili SD kart
Egzoz
Fan
Güç kaynağı
300 W
Boyutlar
340×350×410mm
Ağırlık
18 Kg
Sistem İçeriği: 1 Auto-Pure16A ana ünite,1 Adet Plaka Ünitesi, güç kablosu ve kullanım kitapçığı ile birlikte.
Diğer aksesuarlar için satış temsilcisi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.
Mail:
 info@cihazmarketi.com
Tüm Allsheng Modelleri için tıklayınız.
Bu ürüne ilk yorumu siz yapın!
Nükleik Asit Arıtma Sistemi Allsheng Auto-Pure16A Allsheng Auto-Pure16A Nükleik Asit Arıtma Sistemi ve birçok laboratuvar cihazı ve malzemesine cihazmarketi'nden uygun fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. AUTO-PURE16A